Par mums

SIA „Dotnuvos projektai” ir lauksaimniecības tehnikas un sēklu tirdzniecības uzņēmums, kas ir dibināts 2010. gadā, un šobrīd uzņēmumā strādā 57 darbinieki.

SIA „Dotnuvos projektai” mātes uzņēmumam UAB „Dotnuvos projektai” (Lietuva) ir jau vairāk kā 18 gadu darba pieredze, kā arī uzņēmums ietilpst AB „Linas Agro Group” koncernā, kas apvieno uzņēmumus, kuri atrodas gan Latvijā, gan Lietuvā, Igaunijā un Dānijā.

SIA „Dotnuvos projektai” darbības nozares:

  • lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība; nodrošinām ar pārdotās tehnikas servisu un rezerves daļām,
  • sēklu, graudu, zālienu maisījumu tirdzniecība,
  • graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecība.

PIRMKLASĪGA TEHNIKA PROFESIONĀLAM SAIMNIEKAM

Uzņēmums sadarbojas ar labākajiem Rietumeiropas lauksaimniecības tehnikas ražotājiem, pārdodot jaunu un modernu tehniku.
Mēs tirgojam tādus pasaulē pazīstamus un novērtētus lauksaimniecības tehnikas ražotājus kā:

CASE IH  (AUSTRIJA, ITĀLIJA, ASV) 

KVERNELAND (Norvēģija) 

GUSTROWER (Vācija

QUICKE (Zviedrija

SPEARHEAD (Dānija) 

EINBOCK (Austrija) 

SCHÄFFER (Vācija) 

CIMBRIA (Dānija

KONGSKILDE (Dānija) 

Agrifac (Anglija) 

Rezerves daļas

Mūsu uzņēmuma apmācītais un kompetentais personāls vienmēr spēs Jums palīdzēt atrast pareizo risinājumu rezerves daļu iegādē, jo nodrošinām visas pārdotās tehnikas un iekārtu rezerves daļas.

Rūpējoties par visiem klientiem un to tehnikas vienībām, nodrošinām rezerves daļas gan jaunām, gan no ražošanas izņemtām preču grupām. 

Sēklas

Dotnuvos projektai pārstāv un izplata LAMMC Zemkopības institūta un Rietumeiropas selekcionāru un sēklaudzēšanas kompāniju izveidotās lauksaimniecības kultūraugu šķirnes.

Sadarbojoties arī ar tādiem sēklaudzēšanas uzņēmumiem kā „Lantmännen SW Seed", „Rapool", „Saaten Union", DSV, „Maribo Seed", „Syngenta Seeds", „RAGT", „DLF Trifolium", un citiem. 

 

Graudu pirmapstrādes iekārtas

Cimbria un  Kongskilde

Piedāvājam dažādu izmēru graudu tīrīšanas, žāvēšanas un uzglabāšanas iekārtas.

Sniedzam konsultācijas, garantijas un pēcgarantijas servisu.

Mūsu uzņēmuma mērķis ir būt labākajiem savā nozarē, ko nosaka tehnikas augstā kvalitāte, mobilā servisa nodrošinājums visas Latvijas teritorijā un arī profesionāli darbinieki.